TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren willen ook aangifte doen bij de politie tegen advocaat Sidney Smeets die in de docu zegt dat Dijkgraaf en Roos aanzetten tot geweld tegen homo's. Volgens Dijkgraaf zijn hij en Roos nooit om wederhoor gevraagd. 'Een journalistieke doodzonde', zo zei de columnist en publicist op de radio bij Veronica Inside. „Als je iemand laat beschuldigen in jouw programma en je past geen wederhoor toe, dan is dit een gelopen zaak bij de Raad van Journalistiek.”
Luister hier het gesprek terug.
Jan Dijkgraaf gaat samen met Jan Roos Ellie Lust aanklagen. Luister het hele gesprek hier terug: https://t.co/xsSqpOOuuB pic.twitter.com/SJgOAq2b0x — Radio Veronica (@radioveronica) August 1, 2019
In Ellie aan de verkeerde kant ging Ellie Lust in gesprek met mensen die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminatie van homo's.
Özcan Akyol en Maarten van Rossem bundelen krachten voor nieuw programma
10:58Dit programma vervangt Woeste Grond op NPO 1
10:24In deze stad vindt het Eurovisie Songfestival 2027 plaats
10:18De Roelvinkjes: hierom is Donny moslim geworden
10:13Hint Rob Janssen hier op de terugkeer van Prijzenjacht?