TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren willen ook aangifte doen bij de politie tegen advocaat Sidney Smeets die in de docu zegt dat Dijkgraaf en Roos aanzetten tot geweld tegen homo's. Volgens Dijkgraaf zijn hij en Roos nooit om wederhoor gevraagd. 'Een journalistieke doodzonde', zo zei de columnist en publicist op de radio bij Veronica Inside. „Als je iemand laat beschuldigen in jouw programma en je past geen wederhoor toe, dan is dit een gelopen zaak bij de Raad van Journalistiek.”
Luister hier het gesprek terug.
Jan Dijkgraaf gaat samen met Jan Roos Ellie Lust aanklagen. Luister het hele gesprek hier terug: https://t.co/xsSqpOOuuB pic.twitter.com/SJgOAq2b0x — Radio Veronica (@radioveronica) August 1, 2019
In Ellie aan de verkeerde kant ging Ellie Lust in gesprek met mensen die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminatie van homo's.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren