TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren willen ook aangifte doen bij de politie tegen advocaat Sidney Smeets die in de docu zegt dat Dijkgraaf en Roos aanzetten tot geweld tegen homo's. Volgens Dijkgraaf zijn hij en Roos nooit om wederhoor gevraagd. 'Een journalistieke doodzonde', zo zei de columnist en publicist op de radio bij Veronica Inside. „Als je iemand laat beschuldigen in jouw programma en je past geen wederhoor toe, dan is dit een gelopen zaak bij de Raad van Journalistiek.”
Luister hier het gesprek terug.
Jan Dijkgraaf gaat samen met Jan Roos Ellie Lust aanklagen. Luister het hele gesprek hier terug: https://t.co/xsSqpOOuuB pic.twitter.com/SJgOAq2b0x — Radio Veronica (@radioveronica) August 1, 2019
In Ellie aan de verkeerde kant ging Ellie Lust in gesprek met mensen die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminatie van homo's.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside