TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren willen ook aangifte doen bij de politie tegen advocaat Sidney Smeets die in de docu zegt dat Dijkgraaf en Roos aanzetten tot geweld tegen homo's. Volgens Dijkgraaf zijn hij en Roos nooit om wederhoor gevraagd. 'Een journalistieke doodzonde', zo zei de columnist en publicist op de radio bij Veronica Inside. „Als je iemand laat beschuldigen in jouw programma en je past geen wederhoor toe, dan is dit een gelopen zaak bij de Raad van Journalistiek.”
Luister hier het gesprek terug.
Jan Dijkgraaf gaat samen met Jan Roos Ellie Lust aanklagen. Luister het hele gesprek hier terug: https://t.co/xsSqpOOuuB pic.twitter.com/SJgOAq2b0x — Radio Veronica (@radioveronica) August 1, 2019
In Ellie aan de verkeerde kant ging Ellie Lust in gesprek met mensen die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminatie van homo's.
Partnerbijdrage
Arjen uit Daar Gaan Ze Weer laat van zich horen na onthullen van overspel Jacobien: 'Heel zwaar'
11:09B&B vol liefde-koppel Daniël en Danique zijn ouders geworden
10:25De TV van gisteren: complimentenregen voor Splinter Chabot na Canal Parade 2026
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Baywatch
08:50De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag