TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren willen ook aangifte doen bij de politie tegen advocaat Sidney Smeets die in de docu zegt dat Dijkgraaf en Roos aanzetten tot geweld tegen homo's. Volgens Dijkgraaf zijn hij en Roos nooit om wederhoor gevraagd. 'Een journalistieke doodzonde', zo zei de columnist en publicist op de radio bij Veronica Inside. „Als je iemand laat beschuldigen in jouw programma en je past geen wederhoor toe, dan is dit een gelopen zaak bij de Raad van Journalistiek.”
Luister hier het gesprek terug.
Jan Dijkgraaf gaat samen met Jan Roos Ellie Lust aanklagen. Luister het hele gesprek hier terug: https://t.co/xsSqpOOuuB pic.twitter.com/SJgOAq2b0x — Radio Veronica (@radioveronica) August 1, 2019
In Ellie aan de verkeerde kant ging Ellie Lust in gesprek met mensen die zich schuldig hebben gemaakt aan discriminatie van homo's.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival