TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bekijk hier de hele programmering van NPO themadag Nederland tegen Racisme
Premier Mark Rutte geeft zondagavond in Op1 zijn eerste grote interview sinds het begin van de coronacrisis eerder dit jaar. Hij doet dit in een extra uitzending van de talkshow Op1 op NPO 1. Met Jeroen Pauw en Fidan Ekiz gaat de premier in op de grote kwesties waar hij de afgelopen maanden mee te maken heeft gehad.
Aan bod komen onder meer de snelle opschaling van het aantal Nederlandse IC-bedden en de schrijnende situaties in verzorgingstehuizen. Ook zijn inzet bij de onderhandelingen over het Herstelfonds dat de economie in Europa weer op gang moet helpen, wordt besproken.
Omdat het zondag bij de NPO ook de themadag 'Nederland tegen racisme' is, gaat Rutte ook in op de Nederlandse stand van zake met betrekking tot racisme.
Partnerbijdrage
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'