TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er was een hoop pers aanwezig op het moment suprême, maar Tim Hofman is nog niet overtuigd van het slagen van zijn plan. Onder anderen fractievoorzitters Asscher van de PvdA, Marijnissen van de SP en Klaver van GroenLinks namen de petitie in ontvangst.
De programmamaker startte het initiatief na de première van zijn documentaire Terug naar je eige land, waarin hij vijf kinderen volgt die Nederland moeten verlaten. Hij pleit voor een ruimer kinderpardon waarmee kinderen die in Nederland zijn geboren of hier al langer dan vijf jaar wonen, een verblijfsvergunning krijgen.
Hij kreeg een hoop bijval. Na één dag waren er al 70.000 handtekening binnen, bijna het dubbele van de vereiste 40.000. Het avontuur is voor Hofman nu nog niet voorbij. "Dit is een mijlpaal", vertelt hij, "maar we zijn bezig met een marathon. Ik ga bijvoorbeeld nog spreken voor de Tweede Kamer."
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?