TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het is op 30 april precies tien jaar geleden dat Willem-Alexander koning werd. Met een speciale live-uitzending besteedt de NOS aandacht aan dit jubileum.
Dit maakte de omroep dinsdag bekend.
De presentatie is in het handen van Rob Trip. Tijdens de live-uitzending, die plaatsvindt op locatie in Den-Haag, praat hij met diverse gasten over onder andere het functioneren, de waarde en de toekomstbestendigheid van de monarchie. Rob gaat onder andere in gesprek met journalist Geert Mak en econome Marcia Luyten.
Naast diverse gesprekken, komen ook beelden van belangrijke momenten uit het koningschap van koning Willem-Alexander voorbij.
De speciale live-uitzending over Willem-Alexander is op zaterdag 15 april om 20.35 te zien op NPO 2.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij