TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het is op 30 april precies tien jaar geleden dat Willem-Alexander koning werd. Met een speciale live-uitzending besteedt de NOS aandacht aan dit jubileum.
Dit maakte de omroep dinsdag bekend.
De presentatie is in het handen van Rob Trip. Tijdens de live-uitzending, die plaatsvindt op locatie in Den-Haag, praat hij met diverse gasten over onder andere het functioneren, de waarde en de toekomstbestendigheid van de monarchie. Rob gaat onder andere in gesprek met journalist Geert Mak en econome Marcia Luyten.
Naast diverse gesprekken, komen ook beelden van belangrijke momenten uit het koningschap van koning Willem-Alexander voorbij.
De speciale live-uitzending over Willem-Alexander is op zaterdag 15 april om 20.35 te zien op NPO 2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij