TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Stegeman plaatste de tas met stukken draad, hompen klei, een mobiele telefoon en schroeven om in zijn programma Undercover in Nederland aan te tonen dat de beveiliging zo lek was als een mandje. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie moest eraan te pas komen en bovendien had Stegeman volgens de rechtbank mensen de stuipen op het lijf gejaagd met zijn actie.
Lees ook: Alberto Stegeman mag nog een tijdje door met Undercover in Nederland
Na een tijdje over het vonnis na te hebben gedacht, besloot de presentator in cassatie te gaan bij de Hoge Raad. Bij Shownieuws zei hij het flauw en onbegrijpelijk te vinden dat justitie hem hiervoor heeft vervolgd. "Ik zie niet geen reden om niet in cassatie te gaan. Ik heb nog steeds het gevoel dat het onterecht is. Voor mij is het een principezaak, ik moet me blijven verdedigen. Ik ga liever boeven en oplichters pakken, maar we gaan deze weg in."
De Hoge Raad is het laatste rechtsmiddel wat voor handen is. Als Stegeman wederom wordt veroordeeld, zal hij toch echt moeten betalen.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted