TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Stegeman plaatste de tas met stukken draad, hompen klei, een mobiele telefoon en schroeven om in zijn programma Undercover in Nederland aan te tonen dat de beveiliging zo lek was als een mandje. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie moest eraan te pas komen en bovendien had Stegeman volgens de rechtbank mensen de stuipen op het lijf gejaagd met zijn actie.
Lees ook: Alberto Stegeman mag nog een tijdje door met Undercover in Nederland
Na een tijdje over het vonnis na te hebben gedacht, besloot de presentator in cassatie te gaan bij de Hoge Raad. Bij Shownieuws zei hij het flauw en onbegrijpelijk te vinden dat justitie hem hiervoor heeft vervolgd. "Ik zie niet geen reden om niet in cassatie te gaan. Ik heb nog steeds het gevoel dat het onterecht is. Voor mij is het een principezaak, ik moet me blijven verdedigen. Ik ga liever boeven en oplichters pakken, maar we gaan deze weg in."
De Hoge Raad is het laatste rechtsmiddel wat voor handen is. Als Stegeman wederom wordt veroordeeld, zal hij toch echt moeten betalen.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'