TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
BNNVARA deelt alvast wat eerste details.
In de politiek en media is er vaak genoeg aandacht voor mensen die onder de armoedegrens vallen en hierdoor aanspraak kunnen maken op een uitkering, energiebonussen of toeslagen. Maar dat is niet genoeg, zo vinden de makers van Kassa. Zij zijn namelijk vooral benieuwd naar de werkenden armen, oftewel naar de mensen die te weinig verdienen om rond te komen maar teveel voor de aangeboden hulp. Want: hoe kan dat eigenlijk? En mag dat eigenlijk wel?
Amber Kortzorg vindt het belangrijk dat dit onderwerp ook op de kaart wordt gezet. "Zorgverleners, postbezorgers, callcentermedewerkers, mensen in distributiecentra, winkelmedewerkers, kinderopvangpersoneel, schoonmakers: ze werken zich drie slagen in de rondte maar kunnen vaak nauwelijks rondkomen", zo vertelt ze. "Terwijl deze mensen ons land draaiende houden. Dat is onbestaanbaar!"
Daarom interviewt ze in de eerste aflevering Marga Hubers, die als chauffeur werkt voor mensen die speciaal vervoer nodig hebben. Ze werkt 32 uur per week en komt van haar salaris niet meer rond. Samen met FNV-vicevoorzitter Zakaria Boufangacha gaan ze het hebben over een eventuele oplossing. Zou het kunnen helpen om de CAO-lonen te verhogen?
Kassa is vanaf zaterdag 14 januari weer wekelijks om 19:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos