TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zo vertelt Art Rooijakkers dat hij zich wel eens afvroeg wat hij zou moeten doen als hij nooit meer mocht presenteren.
Tot grote frustratie van Art was het lange tijd niet duidelijk of hij ooit zijn stem weer zo zou kunnen gebruiken zoals hij eerder deed. "De arts vertelde mij dat iemand de ergste patiënt moest zijn. Dus ik was de klos," aldus Art tegen Veronica Superguide.
Inmiddels is Art volledig hersteld van alle operaties en is hij weer volop bezig met verschillende presentatie klussen. Toch merkt hij heel af en toe nog wel dat hij zijn stem te veel gebruikt. "Wanneer ik de kandidaten tijdens een proef van Expeditie Robinson te hard aanmoedig bijvoorbeeld," vertelt Art.
Ook liet Art al kort iets los over het nieuwe seizoen van Rooijakkers Over de Vloer. Art vertelt: "Bij iedere gast hebben we een verrassing in petto. Denk aan een bezoekje aan een leraar van vroeger of een opname van een cameraschuwe familielid. Het doel is om de gast te laten vergeten dat hij een camera met zich mee heeft lopen."
De eerste naam waar hij langs gaat is ook al bekend, dat is namelijk presentatrice en actrice Leonie ter Braak.
Rooijakkers Over de Vloer is vanaf zondag 14 mei om 21.05 uur te zien op RTL 4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie