TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zo vertelt Art Rooijakkers dat hij zich wel eens afvroeg wat hij zou moeten doen als hij nooit meer mocht presenteren.
Tot grote frustratie van Art was het lange tijd niet duidelijk of hij ooit zijn stem weer zo zou kunnen gebruiken zoals hij eerder deed. "De arts vertelde mij dat iemand de ergste patiënt moest zijn. Dus ik was de klos," aldus Art tegen Veronica Superguide.
Inmiddels is Art volledig hersteld van alle operaties en is hij weer volop bezig met verschillende presentatie klussen. Toch merkt hij heel af en toe nog wel dat hij zijn stem te veel gebruikt. "Wanneer ik de kandidaten tijdens een proef van Expeditie Robinson te hard aanmoedig bijvoorbeeld," vertelt Art.
Ook liet Art al kort iets los over het nieuwe seizoen van Rooijakkers Over de Vloer. Art vertelt: "Bij iedere gast hebben we een verrassing in petto. Denk aan een bezoekje aan een leraar van vroeger of een opname van een cameraschuwe familielid. Het doel is om de gast te laten vergeten dat hij een camera met zich mee heeft lopen."
De eerste naam waar hij langs gaat is ook al bekend, dat is namelijk presentatrice en actrice Leonie ter Braak.
Rooijakkers Over de Vloer is vanaf zondag 14 mei om 21.05 uur te zien op RTL 4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'