TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zo vertelt Art Rooijakkers dat hij zich wel eens afvroeg wat hij zou moeten doen als hij nooit meer mocht presenteren.
Tot grote frustratie van Art was het lange tijd niet duidelijk of hij ooit zijn stem weer zo zou kunnen gebruiken zoals hij eerder deed. "De arts vertelde mij dat iemand de ergste patiënt moest zijn. Dus ik was de klos," aldus Art tegen Veronica Superguide.
Inmiddels is Art volledig hersteld van alle operaties en is hij weer volop bezig met verschillende presentatie klussen. Toch merkt hij heel af en toe nog wel dat hij zijn stem te veel gebruikt. "Wanneer ik de kandidaten tijdens een proef van Expeditie Robinson te hard aanmoedig bijvoorbeeld," vertelt Art.
Ook liet Art al kort iets los over het nieuwe seizoen van Rooijakkers Over de Vloer. Art vertelt: "Bij iedere gast hebben we een verrassing in petto. Denk aan een bezoekje aan een leraar van vroeger of een opname van een cameraschuwe familielid. Het doel is om de gast te laten vergeten dat hij een camera met zich mee heeft lopen."
De eerste naam waar hij langs gaat is ook al bekend, dat is namelijk presentatrice en actrice Leonie ter Braak.
Rooijakkers Over de Vloer is vanaf zondag 14 mei om 21.05 uur te zien op RTL 4.
Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel
14:19De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie