TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens de Nederlandse B&B-houder in Oostenrijk kwam het allemaal onverwacht.
Naar eigen zeggen zag Astrid het allemaal niet aankomen. "We gingen uit eten, dus ik was nog druk met omkleden en gasten die ondertussen aankwamen. Toen ging Harmjan op zijn knieën", vertelt Astrid. Harmjan vult in het interview van de Libelle Astrid aan: "De kinderen en ik vonden dat het aanzoek gewoon thuis in de woonkamer moest plaatsvinden. Noah zou het stiekem filmen en Olivier zou de ring bewaren, maar dat vond hij toch te spannend, dus die kreeg ik terug!"
De kinderen waren het wel eens met het aanzoek. Olivier sloeg meteen na het aanzoek zijn armen om Astrid en Harmjan heen. "Dat was heel zoet", aldus Astrid. "Ik was stil en kon Harmjan alleen maar aankijken. En natuurlijk heb ik ja gezegd."
De trouwplannen waren tijdens een etentje al eerder ter sprake gekomen waarbij Astrid had gevraag aan Harmjan of hij nog wilde trouwen. Er ging even tijd overheen maar uiteindelijk vroeg Harmjan haar ten huwelijk. Een datum hebben ze nog niet, wel weten de tortelduifjes zeker dat ze in Oostenrijk willen gaan trouwen.
Acteur Paul van Gorcum, de baron uit Bassie & Adriaan, op 91-jarige leeftijd overleden
11:55Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start
10:51Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld