TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Beau vertelde donderdagavond over de serie bij Khalid & Sophie.
De serie is het idee van Beau, maar hij heeft het niet zelf gemaakt. De regisseur Martijn Heijne heeft voor de serie een jaar lang in de het AZC rondgelopen. Voor Beau is Martijn geen onbekende. Samen maakten ze eerder programma's over daklozen en ook De Wasstraat, een serie over mensen die moeite hebben om mee te komen op de arbeidsmarkt.
"Het idee was elke keer om in die wereld te treden, met die mensen te praten en ze laten emanciperen", aldus Beau. In de nieuwe serie worden niet alleen de bewoners, maar ook medewerkers gevolgd in het reilen en zeilen binnen het AZC. Bij ons op het AZC wordt door Beau omschreven als ontroerend, grappig, maar ook verschrikkelijk.
Het heeft voor Beau jaren geduurd om binnen te komen bij een AZC. Eerder klaagde hij daar nog over. "Ik heb dat twee jaar geprobeerd, maar kom gewoon niet binnen", aldus Beau toentertijd.
De eerste aflevering van de vierdelige reeks Bij ons op het AZC is vanaf maandag te zien op NPO2.
Eerder vandaag werd bekend dat Beau ook twee leden van The Rolling Stones heeft geïnterviewd. Dit wordt vrijdagavond uitgezonden in Humberto op RTL 4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij