TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Met nog slechts drie uitzendingen van De Oranjezomer te gaan is het Hélène Hendriks en haar redactie gelukt om dé politieke gast van het moment te strikken voor de uitzending: Henri Bontenbal komt woensdagavond langs. En ook aan de muziek is weer eens gedacht. Lees snel verder.
Vanaf maandag is Vandaag Inside weer iedere werkdag te zien op de plek van De Oranjezomer: Johan, Wilfred en René keren dan weer terug van hun maandenlange tv-vakantie.
Dankzij Henri Bontenbal maakt het CDA momenteel grote sprongen voorwaarts in de peilingen en het bijzondere van dat alles is: de politicus was de afgelopen tijd nergens op tv te zien. Toch weet hij veel nieuwe kiezers aan zich te binden.
Hoe hij dat precies doet? Die vraag komt vanavond ongetwijfeld aan bod, aangezien ook politiek duider Thomas van Groningen aan tafel zit.
Ook is er weer ruimte voor muziek vanavond: niemand minder dan Bouke treedt op, uiteraard samen met zijn ElvisMatters Band. Dat belooft dus een swingend begin van de talkshow, die dinsdagavond nog opgeschrikt werd door een strippende Hugo Borst.
De Oranjezomer is nog tot en met vrijdag iedere dag om 21:20 uur te zien op SBS6.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
10:00Wie wint de Televizier-Ring Impact 2026? Bekijk alle kanshebbers!
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin