TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Molveiling, waarin de makers van het programma na elk seizoen meerdere attributen veilen, van 2025 levert een aantal fikse geldbedragen op. Voor het houten Boeddha-hoofd van Stijn uit aflevering 5 is maar liefst 380 euro op Marktplaats geboden. Voor het houten beeldje van Sam telt iemand 176 euro neer en voor die van Bridget is er 150 euro geboden.
Ook voor het Molgeld wordt aardig wat echt geld neergeteld. Voor een set fictieve flappen is maar liefst 750 euro geboden. Voor een spelbord uit aflevering 4 is 255 euro geboden. En voor het catalogusboek die Ray en Gabriël in handen hadden in aflevering 2, voor die kraak waarbij Stijn 750 euro uit de pot kon weren, is 185 euro geboden.
Je vindt alle geveilde Wie is de Mol?-attributen hier. De veiling is inmiddels gesloten. Het geld gaat volledig naar een goed doel, zo benadrukt AVROTROS op de site.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4