TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Molveiling, waarin de makers van het programma na elk seizoen meerdere attributen veilen, van 2025 levert een aantal fikse geldbedragen op. Voor het houten Boeddha-hoofd van Stijn uit aflevering 5 is maar liefst 380 euro op Marktplaats geboden. Voor het houten beeldje van Sam telt iemand 176 euro neer en voor die van Bridget is er 150 euro geboden.
Ook voor het Molgeld wordt aardig wat echt geld neergeteld. Voor een set fictieve flappen is maar liefst 750 euro geboden. Voor een spelbord uit aflevering 4 is 255 euro geboden. En voor het catalogusboek die Ray en Gabriël in handen hadden in aflevering 2, voor die kraak waarbij Stijn 750 euro uit de pot kon weren, is 185 euro geboden.
Je vindt alle geveilde Wie is de Mol?-attributen hier. De veiling is inmiddels gesloten. Het geld gaat volledig naar een goed doel, zo benadrukt AVROTROS op de site.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats