TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Molveiling, waarin de makers van het programma na elk seizoen meerdere attributen veilen, van 2025 levert een aantal fikse geldbedragen op. Voor het houten Boeddha-hoofd van Stijn uit aflevering 5 is maar liefst 380 euro op Marktplaats geboden. Voor het houten beeldje van Sam telt iemand 176 euro neer en voor die van Bridget is er 150 euro geboden.
Ook voor het Molgeld wordt aardig wat echt geld neergeteld. Voor een set fictieve flappen is maar liefst 750 euro geboden. Voor een spelbord uit aflevering 4 is 255 euro geboden. En voor het catalogusboek die Ray en Gabriël in handen hadden in aflevering 2, voor die kraak waarbij Stijn 750 euro uit de pot kon weren, is 185 euro geboden.
Je vindt alle geveilde Wie is de Mol?-attributen hier. De veiling is inmiddels gesloten. Het geld gaat volledig naar een goed doel, zo benadrukt AVROTROS op de site.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'