TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Molveiling, waarin de makers van het programma na elk seizoen meerdere attributen veilen, van 2025 levert een aantal fikse geldbedragen op. Voor het houten Boeddha-hoofd van Stijn uit aflevering 5 is maar liefst 380 euro op Marktplaats geboden. Voor het houten beeldje van Sam telt iemand 176 euro neer en voor die van Bridget is er 150 euro geboden.
Ook voor het Molgeld wordt aardig wat echt geld neergeteld. Voor een set fictieve flappen is maar liefst 750 euro geboden. Voor een spelbord uit aflevering 4 is 255 euro geboden. En voor het catalogusboek die Ray en Gabriël in handen hadden in aflevering 2, voor die kraak waarbij Stijn 750 euro uit de pot kon weren, is 185 euro geboden.
Je vindt alle geveilde Wie is de Mol?-attributen hier. De veiling is inmiddels gesloten. Het geld gaat volledig naar een goed doel, zo benadrukt AVROTROS op de site.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story