TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentatrice Carrie ten Napel is morgenavond later op televisie te zien met haar talkshow Carrie op Vrijdag. Net als twee weken geleden maakt de talkshow plaats voor schaatsen.
Carrie op Vrijdag verschuift naar een later tijdstip omdat morgen De wereldbekerfinale schaatsen in Heerenveen wordt uitgezonden vanaf 18:55 uur. Carrie op Vrijdag begint normaal gesproken om 19:00 uur en zal hierdoor opschuiven naar de late avond.
De talkshow wordt verplaatst, maar kijkers kunnen zich wel verheugen op een carnavalsspecial. Dat heeft omroep MAX vandaag bekendgemaakt. ''Vrijdag 28 februari zijn wij wat later op tv dan jullie van ons gewend zijn. Maar, daarentegen hebben we wel een prachtige carnavalsspecial voor jullie in de aanbieding'', schrijft Omroep MAX op Instagram.
Carrie op Vrijdag wordt morgenavond om 22:20 uur uitgezonden op NPO 1.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle