TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentatrice Carrie ten Napel is morgenavond later op televisie te zien met haar talkshow Carrie op Vrijdag. Net als twee weken geleden maakt de talkshow plaats voor schaatsen.
Carrie op Vrijdag verschuift naar een later tijdstip omdat morgen De wereldbekerfinale schaatsen in Heerenveen wordt uitgezonden vanaf 18:55 uur. Carrie op Vrijdag begint normaal gesproken om 19:00 uur en zal hierdoor opschuiven naar de late avond.
De talkshow wordt verplaatst, maar kijkers kunnen zich wel verheugen op een carnavalsspecial. Dat heeft omroep MAX vandaag bekendgemaakt. ''Vrijdag 28 februari zijn wij wat later op tv dan jullie van ons gewend zijn. Maar, daarentegen hebben we wel een prachtige carnavalsspecial voor jullie in de aanbieding'', schrijft Omroep MAX op Instagram.
Carrie op Vrijdag wordt morgenavond om 22:20 uur uitgezonden op NPO 1.
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock