TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentatrice Carrie ten Napel is morgenavond later op televisie te zien met haar talkshow Carrie op Vrijdag. Net als twee weken geleden maakt de talkshow plaats voor schaatsen.
Carrie op Vrijdag verschuift naar een later tijdstip omdat morgen De wereldbekerfinale schaatsen in Heerenveen wordt uitgezonden vanaf 18:55 uur. Carrie op Vrijdag begint normaal gesproken om 19:00 uur en zal hierdoor opschuiven naar de late avond.
De talkshow wordt verplaatst, maar kijkers kunnen zich wel verheugen op een carnavalsspecial. Dat heeft omroep MAX vandaag bekendgemaakt. ''Vrijdag 28 februari zijn wij wat later op tv dan jullie van ons gewend zijn. Maar, daarentegen hebben we wel een prachtige carnavalsspecial voor jullie in de aanbieding'', schrijft Omroep MAX op Instagram.
Carrie op Vrijdag wordt morgenavond om 22:20 uur uitgezonden op NPO 1.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'