TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentatrice Carrie ten Napel is morgenavond later op televisie te zien met haar talkshow Carrie op Vrijdag. Net als twee weken geleden maakt de talkshow plaats voor schaatsen.
Carrie op Vrijdag verschuift naar een later tijdstip omdat morgen De wereldbekerfinale schaatsen in Heerenveen wordt uitgezonden vanaf 18:55 uur. Carrie op Vrijdag begint normaal gesproken om 19:00 uur en zal hierdoor opschuiven naar de late avond.
De talkshow wordt verplaatst, maar kijkers kunnen zich wel verheugen op een carnavalsspecial. Dat heeft omroep MAX vandaag bekendgemaakt. ''Vrijdag 28 februari zijn wij wat later op tv dan jullie van ons gewend zijn. Maar, daarentegen hebben we wel een prachtige carnavalsspecial voor jullie in de aanbieding'', schrijft Omroep MAX op Instagram.
Carrie op Vrijdag wordt morgenavond om 22:20 uur uitgezonden op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij