TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentatrice Carrie ten Napel is morgenavond later op televisie te zien met haar talkshow Carrie op Vrijdag. Net als twee weken geleden maakt de talkshow plaats voor schaatsen.
Carrie op Vrijdag verschuift naar een later tijdstip omdat morgen De wereldbekerfinale schaatsen in Heerenveen wordt uitgezonden vanaf 18:55 uur. Carrie op Vrijdag begint normaal gesproken om 19:00 uur en zal hierdoor opschuiven naar de late avond.
De talkshow wordt verplaatst, maar kijkers kunnen zich wel verheugen op een carnavalsspecial. Dat heeft omroep MAX vandaag bekendgemaakt. ''Vrijdag 28 februari zijn wij wat later op tv dan jullie van ons gewend zijn. Maar, daarentegen hebben we wel een prachtige carnavalsspecial voor jullie in de aanbieding'', schrijft Omroep MAX op Instagram.
Carrie op Vrijdag wordt morgenavond om 22:20 uur uitgezonden op NPO 1.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv