TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een emotionele video op Instagram vertelt een vers geschoren Dave dat hij niet om kon gaan met de roem op jonge leeftijd. Hij vond het moeilijk dat iedereen een mening over hem had en probeerde zijn gevoelens met drank en drugs te verdoven. Volgens de 28-jarige zoon van Dries ging het een periode bijzonder slecht met hem en deed hij de mensen om hem heen veel pijn.
De afkickkliniek waar hij zichzelf twee jaar geleden meldde was uiteindelijk de redding. En dat is ook de reden dat Dave samen met o.a. Najib Amhali vorig jaar een eigen afkickkliniek in Abcoude begon. Hij wil andere mensen helpen met hun verslaving. Najib Amhali weet ook waar hij over praat. De comedian worstelde in het verleden met een drugsverslaving.
Dit bericht op Instagram bekijken
In zijn jongere jaren kwam Dave regelmatig negatief in het nieuws. Hij kreeg in 2017 en 2018 bijvoorbeeld taakstraffen van de rechter voor heling van sieraden en dronken rijden. Dat het beter gaat met Dave was onlangs duidelijk te zien in Special Forces Vips op Videoland waarin hij hartstikke fit bleef. Dave werd dit jaar ook vader van zoontje Dean.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy