TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een emotionele video op Instagram vertelt een vers geschoren Dave dat hij niet om kon gaan met de roem op jonge leeftijd. Hij vond het moeilijk dat iedereen een mening over hem had en probeerde zijn gevoelens met drank en drugs te verdoven. Volgens de 28-jarige zoon van Dries ging het een periode bijzonder slecht met hem en deed hij de mensen om hem heen veel pijn.
De afkickkliniek waar hij zichzelf twee jaar geleden meldde was uiteindelijk de redding. En dat is ook de reden dat Dave samen met o.a. Najib Amhali vorig jaar een eigen afkickkliniek in Abcoude begon. Hij wil andere mensen helpen met hun verslaving. Najib Amhali weet ook waar hij over praat. De comedian worstelde in het verleden met een drugsverslaving.
In zijn jongere jaren kwam Dave regelmatig negatief in het nieuws. Hij kreeg in 2017 en 2018 bijvoorbeeld taakstraffen van de rechter voor heling van sieraden en dronken rijden. Dat het beter gaat met Dave was onlangs duidelijk te zien in Special Forces Vips op Videoland waarin hij hartstikke fit bleef. Dave werd dit jaar ook vader van zoontje Dean.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA