TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt KRO-NCRV donderdag.
De eerste aflevering wordt afgetrapt met Sinan Can. Het klooster is een contrast met zijn dagelijkse werk waarin hij vaak conflictgebieden bezoekt. De tweede aflevering draait om Henri Bontenbal. In de derde aflevering bezoekt schrijfster Lale Gül drie dominicanessen die samen een nieuw klooster in Nijmegen begonnen.
Deze afleveringen zien we in augustus en in december zijn er nog drie afleveringen met presentator en wetenschapper Anna Gimbrère, presentator Eric Corton en hoofdredacteur bij Omroep L1 Cécile Narinx.
Kloostergasten is vanaf zaterdag 3 augustus wekelijks te zien om 20.50 uur op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film