TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Samen met Patty Brard bezocht Debbie het pension Code Rosé van de Meilandjes.
Naast dat er veel gelachen wordt tijdens het bezoek, is er ook ruimte voor serieuze gesprekken. Zo vraagt Martien waarom ze gestopt is met werken bij de televisie. "Ik had twee vriendinnetjes van mij die doodgingen aan kanker", legt Debbie uit. Die gebeurtenissen zorgde bij haar voor realiteitsbesef.
"Bij televisie werken is zeven dagen per week doorgaan. Dan word je geleefd door de omroepbazen. Wij waren soms een half jaar met een programma bezig. En het kan heel makkelijk langs iemand heen gaan. Ik ging het ook relativeren", vertelt ze openhartig.
Nu ze haar B&B runt in Spanje geniet ze ultiem. "Wat ik nu doe, is ook niet altijd helemaal realistisch. Want mensen zijn altijd op vakantie. Maar ik vind het heerlijk om het gezellig en leuk te maken. En ik ben ook blij als ze weer weggaan, haha."
Het winnen van de Gouden Televizier-Ring was volgens Debbie de ultieme kroon geweest op het werk van de makers van B&B Vol Liefde. "Wij gunden het de makers. Ik gun die mensen die daar zo dag en nacht... want dat is een productie hoor, zo'n B&B Vol Liefde. Het is zoveel werk. Ik vond het wel heel erg jammer."
Chateau Meiland VIPS is iedere maandag om 20.25 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'