TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Toch is er volgende week eerst iets anders te zien.
Lees ook: Kijkers dromen laatste keer weg bij Het Hoge Noorden
Aanstaande maandag - op 15 mei om precies te zijn - is het eerst tijd voor een feestelijke bedoeling. Ook dit jaar worden er namelijk weer verschillende musicals en musicalacteurs in het zonnetje gezet tijdens de 21e editie van de Musical Awards. "Het is een prachtig musicaljaar geweest. Een jaar waarin we gelukkig ook weer de bezoekersaantallen zagen toenemen. Veelal stonden de acteurs en actrices voor bomvolle zalen", blikte Frits Sissing eerder al vooruit. Hij zal de show dit jaar presenteren met Marlijn Weerdenburg.
Wil je niets van missen? Kijk dan a.s. maandag 15 mei om 20:35 uur bij AVROTROS op NPO1.
De week daarna is Dionne Stax weer te zien, ditmaal met Carrie ten Napel aan haar zijde. De twee reizen in het driedelige en nieuwe seizoen van Droomhuis Gezocht af naar zowel Griekenland, Portugal als Kroatië. In dat eerste land gaat Carrie ten Napel samen met Judith en Jan Willem op zoek naar een prachtig huis op het eiland Poros. Ondertussen ontmoet Dionne de Griekse Vangelis. Hij woont al jaren op Poros en laat haar de mooiste plekken zien. Lees er hier meer over.
Droomhuis Gezocht is vanaf maandag 22 mei om 20.35 uur te zien op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence