TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Kijkers van Dit Was het Nieuws moeten het de komende twee weken zonder het satirische nieuwsprogramma stellen. Jan Jaap van der Wal, Harm Edens en Peter Pannekoek moeten namelijk plaatsmaken voor andere tv-programma's.
Dat bevestigt een woordvoerder van AVROTROS aan RTL Boulevard.
Dit Was het Nieuws is normaal gesproken wekelijks op de donderdagavond rond 21:30 uur te zien op NPO 1, maar de komende twee weken dus even niet. Op donderdag 29 september staat rond dat tijdstip de serie Rampvlucht gepland ter nagedachtenis aan de Bijlmerramp die dertig jaar geleden plaatsvond. De week erna - op donderdag 6 oktober - wordt het Gouden Televizier-Ring Gala uitgezonden. Aangezien beide tv-programma's op NPO 1 te zien zijn moet Dit Was het Nieuws daarvoor wijken.
Jan Jaap, Harm en Peter zijn vanaf donderdag 13 oktober rond 21:30 uur weer terug op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij