TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Kijkers van Dit Was het Nieuws moeten het de komende twee weken zonder het satirische nieuwsprogramma stellen. Jan Jaap van der Wal, Harm Edens en Peter Pannekoek moeten namelijk plaatsmaken voor andere tv-programma's.
Dat bevestigt een woordvoerder van AVROTROS aan RTL Boulevard.
Dit Was het Nieuws is normaal gesproken wekelijks op de donderdagavond rond 21:30 uur te zien op NPO 1, maar de komende twee weken dus even niet. Op donderdag 29 september staat rond dat tijdstip de serie Rampvlucht gepland ter nagedachtenis aan de Bijlmerramp die dertig jaar geleden plaatsvond. De week erna - op donderdag 6 oktober - wordt het Gouden Televizier-Ring Gala uitgezonden. Aangezien beide tv-programma's op NPO 1 te zien zijn moet Dit Was het Nieuws daarvoor wijken.
Jan Jaap, Harm en Peter zijn vanaf donderdag 13 oktober rond 21:30 uur weer terug op NPO 1.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)