TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De gemeente Peel en Maas heeft een bezwaar van Gillis tegen de dwangsom afgewezen. Gillis kan nog besluiten om deze beslissing bij de rechter verder aan te vechten. Volgens Shownieuws gaat dit inderdaad gebeuren. "Wij kunnen ons niet vinden in de beslissing op ons bezwaar en zullen dus de kwestie aan de rechter voorleggen", laat de woordvoerder namens Gillis weten aan het programma.
En dit is nog niet alles. Boven op deze dwangsom heeft de gemeente een last onder dwangsom van 300.000 euro opgelegd, omdat Gillis nog steeds arbeidsmigranten zou huisvesten op het vakantiepark. Dat bedrag kan oplopen tot 1,2 miljoen euro als hij in gebreke blijft. Ook hier kan nog bezwaar tegen worden gemaakt.
"De eerdere dwangsom had niet het gewenste effect", aldus een woordvoerder van de gemeente. "Daarom is het nieuwe bedrag verhoogd van 250.000 naar 300.000 euro. Dat kan maximaal vier keer gebeuren, na elke controle waaruit blijkt dat hij nog steeds in overtreding is. De hele procedure begint dan weer van voren af aan."
De SBS-ster liet eerder weten de arbeidsmigranten te willen huisvesten op een plek naast en niet op de camping. Dat verzoek werd afgewezen. Volgens de gemeente bestaat het risico dat de vergunning gebruikt wordt om illegaal verdiend vermogen te benutten en strafbare feiten te plegen.
De gemeente Asten legde Gillis al eens een dwangsom op voor het illegaal huisvesten van arbeidsmigranten op vakantiepark Prinsenmeer in Ommel. Uit onderzoek van het AD bleek toen dat voor vijf van zijn negen vakantieparken sluiting dreigde.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie