TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De gemeente Peel en Maas heeft een bezwaar van Gillis tegen de dwangsom afgewezen. Gillis kan nog besluiten om deze beslissing bij de rechter verder aan te vechten. Volgens Shownieuws gaat dit inderdaad gebeuren. "Wij kunnen ons niet vinden in de beslissing op ons bezwaar en zullen dus de kwestie aan de rechter voorleggen", laat de woordvoerder namens Gillis weten aan het programma.
En dit is nog niet alles. Boven op deze dwangsom heeft de gemeente een last onder dwangsom van 300.000 euro opgelegd, omdat Gillis nog steeds arbeidsmigranten zou huisvesten op het vakantiepark. Dat bedrag kan oplopen tot 1,2 miljoen euro als hij in gebreke blijft. Ook hier kan nog bezwaar tegen worden gemaakt.
"De eerdere dwangsom had niet het gewenste effect", aldus een woordvoerder van de gemeente. "Daarom is het nieuwe bedrag verhoogd van 250.000 naar 300.000 euro. Dat kan maximaal vier keer gebeuren, na elke controle waaruit blijkt dat hij nog steeds in overtreding is. De hele procedure begint dan weer van voren af aan."
De SBS-ster liet eerder weten de arbeidsmigranten te willen huisvesten op een plek naast en niet op de camping. Dat verzoek werd afgewezen. Volgens de gemeente bestaat het risico dat de vergunning gebruikt wordt om illegaal verdiend vermogen te benutten en strafbare feiten te plegen.
De gemeente Asten legde Gillis al eens een dwangsom op voor het illegaal huisvesten van arbeidsmigranten op vakantiepark Prinsenmeer in Ommel. Uit onderzoek van het AD bleek toen dat voor vijf van zijn negen vakantieparken sluiting dreigde.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen