TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zelf vond Peter R. Een Moord Kost Meer Levens het beste boek dat hij geschreven heeft.
Op Videoland zal de serie verschijnen en de streamingsdienst deelt nu alvast een teaser.
Volgens Videoland geeft de serie een 'bijzondere inkijk in de jaren 80 en neemt het de kijker mee in de huid en het hoofd van (moordenaar) Paul Spruit.' Hij leefde een schokkend en bewogen leven.
De vader van Paul wordt in de Videolandserie gespeeld door Jacob Derwig, Chris Peters zet Paul neer. Ook Monic Hendrickx, Erik de Vogel, Martijn Fischer en Melody Klaver zien we terug. De kinderen van Peter R. de Vries, Royce en Kelly, hebben beiden een cameo en zijn onder de indruk over het eindresultaat.
De serie Een Moord Kost Meer Levens is vanaf 14 november, de geboortedag van Peter R. de Vries, te zien op Videoland.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)