TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het duurt nog even, maar vanaf 13 juli 2026 zit het duo zeven weken lang klaar om Nederland in de zomermaanden van nieuws te voorzien. Dat Goedenavond Nederland dit keer zo laat in de zomer begint, heeft te maken met het WK Voetbal van 2026 dat van 11 juni tot 19 juli wordt gehouden in Canada, Mexico en de Verenigde Staten.
In het eerste seizoen kreeg de talkshow veel kritiek op het decor met banken waardoor kijkers telkens naar achterhoofden keek en ook de wisselende camerastandpunten werden niet met gejuich ontvangen. Maar de NPO is over het algemeen wel tevreden over Goedenavond Nederland.
Met Welmoed en Sam keren waarschijnlijk ook de vaste Goedenavond Nederland-gezichten Fidan Ekiz, Menen Seijkens en Jort Kelder terug.
Partnerbijdrage
Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower
08:25De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)