TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Samen met Roelof Hemmen is Eva Jinek vanavond weer te zien.
Het zoontje van Eva, Pax, weet volgens Eva al of hij een broertje of zusje krijgt. "Mijn kind is echt goed, hij verklapt het niet. Dat vind ik echt knap van hem, hij kan het beter dan zijn moeder. Ik denk dat hij nu nog niet beseft hoeveel aandacht er straks naar de baby gaat, hij is nu echt onze prins. Dat zal nog wel even wennen worden," vertelde Eva aan RTL Boulevard.
De komende acht weken is er dus eigenlijk een soort van sprake van duo-presentatie. "Ik ben blij dat iedereen weet dat ik zwanger ben en dat ik het niet meer stil hoef te houden. En de vorige keer heb ik het lang volgehouden. Volgens mij was ik de vorige keer acht maanden en een week zwanger toen ik nog in de studio zat," aldus Eva
Eva denkt zelf dat ze na haar verlof ergens in december of januari weer terug op televisie is. Haar contract bij RTL loopt eind van het jaar af, maar RTL heeft haar al laten weten dat ze graag met haar door willen. "Ik ga een kind krijgen en dan ga ik de grote beslissingen in mijn leven nemen. Dit is even mijn belangrijkste taak," aldus Eva.
Jinek is vanavond om 22:07 uur te zien op RTL4.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)