TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Samen met Roelof Hemmen is Eva Jinek vanavond weer te zien.
Het zoontje van Eva, Pax, weet volgens Eva al of hij een broertje of zusje krijgt. "Mijn kind is echt goed, hij verklapt het niet. Dat vind ik echt knap van hem, hij kan het beter dan zijn moeder. Ik denk dat hij nu nog niet beseft hoeveel aandacht er straks naar de baby gaat, hij is nu echt onze prins. Dat zal nog wel even wennen worden," vertelde Eva aan RTL Boulevard.
De komende acht weken is er dus eigenlijk een soort van sprake van duo-presentatie. "Ik ben blij dat iedereen weet dat ik zwanger ben en dat ik het niet meer stil hoef te houden. En de vorige keer heb ik het lang volgehouden. Volgens mij was ik de vorige keer acht maanden en een week zwanger toen ik nog in de studio zat," aldus Eva
Eva denkt zelf dat ze na haar verlof ergens in december of januari weer terug op televisie is. Haar contract bij RTL loopt eind van het jaar af, maar RTL heeft haar al laten weten dat ze graag met haar door willen. "Ik ga een kind krijgen en dan ga ik de grote beslissingen in mijn leven nemen. Dit is even mijn belangrijkste taak," aldus Eva.
Jinek is vanavond om 22:07 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman