TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In het vraaggesprek vertelt ze onder meer over de keuzes die ze maakt als actrice. Het liefst doet ze natuurlijk alleen rollen die ze leuk vindt, maar dat kan niet altijd. "Ik kan wel van alles willen, maar ik moet ook eten. En vaak is het dan wel weer gezellig op de set. Het is zo’n kleine markt in Nederland, dat het niet zo is dat je kans meteen verkeken is als je een slechte film doet."
De interviewer zoomt met Georgina ook in op de wereld van de film- en seriescripts en hoe moeilijk het is om echt iets te gaan maken. "Het is gewoon zo dat mannen van middelbare leeftijd meer kans hebben om een film te maken, en dat zij toch vaak iets maken wat zij interessant vinden. Voor veel vrouwen die iets schrijven is het moeilijk om ertussen te komen."
Toch sluit ze niet uit dat er in de toekomst een scenario uit haar handen komt. "Ja. Maar het is nog geen script. Het zou ook een roman kunnen worden. En het is best persoonlijk. In de ups en downs van dit werk als zzp’er weet ik nooit zo goed wanneer ik moet gaan schrijven", vertelt ze.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Meld je nu aan voor de streamingversie van Wie is de Mol?!
11:52Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’