TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Wat een speciale dag zou moeten worden voor de familie Meiland, is geëindigd in een grote teleurstelling. De Meilandjes hebben gister namelijk slecht nieuws gekregen over hun nieuwe pension Code Rosé. De gemeente Noordwijk verleent geen vergunning voor dat project.
In het huidige seizoen van Chateau Meiland zien we al een aantal weken dat er hard geklust wordt aan het pensioen dat de Meilandjes gekocht hebben. Dat project heeft de naam Code Rosé gekregen. Het pension dat Martien, Erica, Maxime en Montana hebben verbouwd tot een mooie Bed and Breakfast, staat in hun eigen woonplaats Noordwijk.
Vandaag stond de grote opening van het pension op de planning. Maar slechts één dag ervoor, gisteren, hoorden de Meilandjes dat ze geen vergunning krijgen. RTL Boulevard meldt dat Martien erg emotioneel is over het teleurstellende nieuws. ''Wij mogen geen gasten ontvangen'', vertelt hij aan verslaggever Aran Bade.
De gemeente geeft als reden dat er ook gewoond moet worden in het woongedeelte van het pension. Daarover laat Maxime Meiland het volgende uit: ''Het is aan ons verkocht als een pension, maar wij waren er niet bewust van dat je hier moet wonen.''
En alsof dat nog niet genoeg slecht nieuws was voor de familie Meiland, wordt de familie ook nog eens wakker met besmeurde ramen omdat er eieren naar het pension gegooid zijn. Om de eerste gasten niet meteen af te bellen, hebben Martien en Erica voor een tijdelijke oplossing gekozen. Op die manier kunnen de reserveringen toch doorgaan.
Ze hebben besloten dat Martien in de woonruimte van het pension intrekt, om daar een tijdje door te brengen. ''Wij moeten die gasten toch ontvangen? Die kunnen wij niet annuleren'', laat Martien erover uit.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)