TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Dag lieve Michiel", luidt het bijschrift van de foto waarop Cas naast de regisseur op een bankje zit. Cas vertelde TVgids.nl onlangs nog dat Michiel de bijzondere 7000e aflevering waarin hij de hoofdrol speelde regisseerde. "Toen we met z'n allen het eindresultaat bekeken, was iedereen diep geraakt en ontroerd. Er komen op verrassende wijze allerlei oude bekenden terug en dat past in het thema van 35 jaar Goede Tijden, Slechte Tijden. Ik vond het daarom ook mooi dat Michiel Geijskes de regisseur was: hij werkte hier al toen ik de serie in 1999 verliet."
Dat Michiel gemist wordt, blijkt wel uit de reacties van verschillende GTST-collega's onder de foto van Cas. Ferri Somogyi, Everon Jackson Hooi, Tamara Brinkman en Noa Jacobus reageren afwisselend met hartjes en verdrietige emoji's. Een figurant die meerdere keren met Michiel gewerkt heeft, herinnert hem zich in de reacties als 'heel goed in het vak, maar ook wel in voor een dolletje'.
Michiel is op 60-jarige leeftijd overleden. Hij leed aan kanker.
Michiel regisseerde GTST met Pim Vosmaer, Harald van Eck, Caston Cohen Rodrigues en Charlotte Besijn. Laatstgenoemde speelde jarenlang Barbara Fischer in de soapserie.
Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner
16:57Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'