TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Door het besluit van de cameravrouw is de de zaak helemaal afgedaan. De vrouw in kwestie wil volgens haar advocaat 'door met haar leven'.
Het is fijn dat de hele boel is afgesloten, maar het blijft onbevredigend dat we nooit precies zullen weten wat er nu gebeurd is aangezien de verklaringen van de cameravrouw en Joost Klein haaks op elkaar staan. Al met al blijft het gevoel hangen dat de diskwalificatie van Joost Klein met zijn Europapa een veel te zware maatregel was.
Of Nederland tijdens het Songfestival in 2025 in Basel weer op het podium staat met een act is nog steeds onduidelijk. AvroTros voert gesprekken met de EBU en de uitkomst daarvan wordt over enkele weken verwacht. Dat is ook de hoogste tijd, want wanneer we wel van de partij willen zijn zijn, dan moet er natuurlijk nog wel een lied komen.
Anouk heeft trouwens al laten weten dat Avrotros sowieso bij haar terecht kan omdat zij al een prima lied klaar heeft liggen.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen