TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Ze zijn er mee bezig", zei hij. "Er is iemand die de rechten heeft voor het buitenland. En die is nu bezig met de verkoop." Verdere details wilde de bedenker en schrijver nog niet geven.
De serie, die twee weken geleden voor het laatst te zien was, gaat over wat er in Nederland gebeurt na een terroristische aanval in Amsterdam. De hoofdrollen waren weggelegd voor Nasrdin Dchar, Ellen Parren, Sophie Veldhuizen en Matteo van der Grijn. Nasrdin Dchar speelt de hoofdpersoon Mardik. Hij is een gedreven rechercheur van Afghaanse afkomst, die wordt gewantrouwd door een AIVD-medewerker die iets over zijn verleden heeft ontdekt.
Voor wie het gemist heeft: de serie is terug te zien op NPOStart. Let op: de afleveringen kregen een extra disclaimer vanwege het expliciete geweld dat wordt getoond.
Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS