TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Roos en Schouten beweerden vorig jaar in Roddelpraat dat John de Mol drie getuigen had omgekocht die hadden gezien dat zoon Johnny de Mol zijn ex Shima Kaes mishandelde. John de Mol ontkende. Hoewel het fragment uit de bewuste Roddelpraat-aflevering werd geknipt bleven Jan Roos en Dennis Schouten zeggen dat het verhaal klopte.
Volgens de rechter hadden de mannen niet genoeg bewijs om die bewering te doen maar een schadevergoeding van ruim 27.000 euro vond hij te hoog.
Het is al de zoveelste rechtszaak op rij die wordt verloren door de mannen van de populaire podcast. Eind vorig jaar stonden ze nog in de rechtbank tegenover Famke Louise omdat Dennis een liedje van de rapster liet horen waarvan ze niet wilde dat het gedraaid zou worden. Die uitspraak was trouwens niet geheel onomstreden.
De Bondgenoten-kijkers ergeren zich massaal aan Joshlyn
08:22Realityshow Undercover Lover krijgt een tweede seizoen
07:46De TV van gisteren: Eerste Oranje-duel onder Xavi Hernández trekt veel kijkers
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Got talent, Non-Stop
22:12Video: Ewout Genemans stelt agenten Bureau Groningen voor