TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Roos en Schouten beweerden vorig jaar in Roddelpraat dat John de Mol drie getuigen had omgekocht die hadden gezien dat zoon Johnny de Mol zijn ex Shima Kaes mishandelde. John de Mol ontkende. Hoewel het fragment uit de bewuste Roddelpraat-aflevering werd geknipt bleven Jan Roos en Dennis Schouten zeggen dat het verhaal klopte.
Volgens de rechter hadden de mannen niet genoeg bewijs om die bewering te doen maar een schadevergoeding van ruim 27.000 euro vond hij te hoog.
Het is al de zoveelste rechtszaak op rij die wordt verloren door de mannen van de populaire podcast. Eind vorig jaar stonden ze nog in de rechtbank tegenover Famke Louise omdat Dennis een liedje van de rapster liet horen waarvan ze niet wilde dat het gedraaid zou worden. Die uitspraak was trouwens niet geheel onomstreden.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Even tot Hier gooit hoge ogen met oud-Songfestivaldeelnemer Daði Freyr
13:37Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'