TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Roos en Schouten beweerden vorig jaar in Roddelpraat dat John de Mol drie getuigen had omgekocht die hadden gezien dat zoon Johnny de Mol zijn ex Shima Kaes mishandelde. John de Mol ontkende. Hoewel het fragment uit de bewuste Roddelpraat-aflevering werd geknipt bleven Jan Roos en Dennis Schouten zeggen dat het verhaal klopte.
Volgens de rechter hadden de mannen niet genoeg bewijs om die bewering te doen maar een schadevergoeding van ruim 27.000 euro vond hij te hoog.
Het is al de zoveelste rechtszaak op rij die wordt verloren door de mannen van de populaire podcast. Eind vorig jaar stonden ze nog in de rechtbank tegenover Famke Louise omdat Dennis een liedje van de rapster liet horen waarvan ze niet wilde dat het gedraaid zou worden. Die uitspraak was trouwens niet geheel onomstreden.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld