TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Roos en Schouten beweerden vorig jaar in Roddelpraat dat John de Mol drie getuigen had omgekocht die hadden gezien dat zoon Johnny de Mol zijn ex Shima Kaes mishandelde. John de Mol ontkende. Hoewel het fragment uit de bewuste Roddelpraat-aflevering werd geknipt bleven Jan Roos en Dennis Schouten zeggen dat het verhaal klopte.
Volgens de rechter hadden de mannen niet genoeg bewijs om die bewering te doen maar een schadevergoeding van ruim 27.000 euro vond hij te hoog.
Het is al de zoveelste rechtszaak op rij die wordt verloren door de mannen van de populaire podcast. Eind vorig jaar stonden ze nog in de rechtbank tegenover Famke Louise omdat Dennis een liedje van de rapster liet horen waarvan ze niet wilde dat het gedraaid zou worden. Die uitspraak was trouwens niet geheel onomstreden.
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'