TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De voorzitter van Omroep MAX had het helemaal gehad met de mensen die vinden dat Frans Klein op moet stappen als baas van de Publieke Omroep omdat hij medeverantwoordelijk zou zijn voor de situatie bij DWDD.
Hij had het vooral voorzien op BNNVARA-baas Suzanne Kunzeler die de dag ervoor in Nieuwsuur betoogde dat er geen onafhankelijk onderzoek naar DWDD kan plaatsvinden zolang Frans Klein de baas is. Hij zwaaide immers jarenlang de scepter bij de VARA toen Matthijs van Nieuwkerk zijn personeel verrot schold. En Frans greep niet in.
Jan vond dat niet fideel van Suzanne: "Ze heeft ook de doodsteek toegebracht aan Frans Klein. Dat vind ik echt schandalig. Ik vind het zo onredelijk. We gaan cancelen en Frans Klein moet gecanceld worden. En dat is wat er gebeurt."Jan vindt dat andere mensen die destijds hoog in de boom zaten bij BNNVARA ook hun verantwoordelijkheid moeten nemen.
Frans Klein liet gisteren weten dat hij tijdelijk zijn werkzaamheden neerlegt zolang het onderzoek loopt.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4