TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De voorzitter van Omroep MAX had het helemaal gehad met de mensen die vinden dat Frans Klein op moet stappen als baas van de Publieke Omroep omdat hij medeverantwoordelijk zou zijn voor de situatie bij DWDD.
Hij had het vooral voorzien op BNNVARA-baas Suzanne Kunzeler die de dag ervoor in Nieuwsuur betoogde dat er geen onafhankelijk onderzoek naar DWDD kan plaatsvinden zolang Frans Klein de baas is. Hij zwaaide immers jarenlang de scepter bij de VARA toen Matthijs van Nieuwkerk zijn personeel verrot schold. En Frans greep niet in.
Jan vond dat niet fideel van Suzanne: "Ze heeft ook de doodsteek toegebracht aan Frans Klein. Dat vind ik echt schandalig. Ik vind het zo onredelijk. We gaan cancelen en Frans Klein moet gecanceld worden. En dat is wat er gebeurt."Jan vindt dat andere mensen die destijds hoog in de boom zaten bij BNNVARA ook hun verantwoordelijkheid moeten nemen.
Frans Klein liet gisteren weten dat hij tijdelijk zijn werkzaamheden neerlegt zolang het onderzoek loopt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie