TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De voorzitter van Omroep MAX had het helemaal gehad met de mensen die vinden dat Frans Klein op moet stappen als baas van de Publieke Omroep omdat hij medeverantwoordelijk zou zijn voor de situatie bij DWDD.
Hij had het vooral voorzien op BNNVARA-baas Suzanne Kunzeler die de dag ervoor in Nieuwsuur betoogde dat er geen onafhankelijk onderzoek naar DWDD kan plaatsvinden zolang Frans Klein de baas is. Hij zwaaide immers jarenlang de scepter bij de VARA toen Matthijs van Nieuwkerk zijn personeel verrot schold. En Frans greep niet in.
Jan vond dat niet fideel van Suzanne: "Ze heeft ook de doodsteek toegebracht aan Frans Klein. Dat vind ik echt schandalig. Ik vind het zo onredelijk. We gaan cancelen en Frans Klein moet gecanceld worden. En dat is wat er gebeurt."Jan vindt dat andere mensen die destijds hoog in de boom zaten bij BNNVARA ook hun verantwoordelijkheid moeten nemen.
Frans Klein liet gisteren weten dat hij tijdelijk zijn werkzaamheden neerlegt zolang het onderzoek loopt.
Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'