TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De voorzitter van Omroep MAX had het helemaal gehad met de mensen die vinden dat Frans Klein op moet stappen als baas van de Publieke Omroep omdat hij medeverantwoordelijk zou zijn voor de situatie bij DWDD.
Hij had het vooral voorzien op BNNVARA-baas Suzanne Kunzeler die de dag ervoor in Nieuwsuur betoogde dat er geen onafhankelijk onderzoek naar DWDD kan plaatsvinden zolang Frans Klein de baas is. Hij zwaaide immers jarenlang de scepter bij de VARA toen Matthijs van Nieuwkerk zijn personeel verrot schold. En Frans greep niet in.
Jan vond dat niet fideel van Suzanne: "Ze heeft ook de doodsteek toegebracht aan Frans Klein. Dat vind ik echt schandalig. Ik vind het zo onredelijk. We gaan cancelen en Frans Klein moet gecanceld worden. En dat is wat er gebeurt."Jan vindt dat andere mensen die destijds hoog in de boom zaten bij BNNVARA ook hun verantwoordelijkheid moeten nemen.
Frans Klein liet gisteren weten dat hij tijdelijk zijn werkzaamheden neerlegt zolang het onderzoek loopt.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film