TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij wordt vervangen door oude bekende Remco van Westerloo. Frans Klein bepaalde de laatste jaren zo ongeveer in zijn eentje welke programma's op NPO 1 zouden komen, maar die macht moet hij nu delen. Frans blijft nog wel directeur video van de Publieke Omroep en de baas van interim-netmanager Van Westerloo. Waarschijnlijk is die oude dubbelfunctie van Klein ook een van de redenen dat hij opstapt als netmanager. Het is nogal gek om baas te zijn van jezelf, al levert dat vast hele positieve functioneringsgesprekken op.
Al met al verandert er ook weer niet zoveel, Frans Klein blijft verantwoordelijk voor de televisieprogrammering van de NPO. Remco van Westerloo was programmadirecteur van NET5, Talpa en RTL 5 dus ook hij heeft verstand van zaken.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij