TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vanmiddag leek het nog dat de keuze voor Mia Nicolai en Dion Cooper voor Jan de reden was om uit de commissie te stappen. Via Instagram laat hij weten dat het anders zit.
In de pers werd gemeld dat de zanger niet langer op zijn plek was in de commissie omdat hij als enige niks voelde voor de Songfestival-inzending van Mia en Dion. In een statement laat Jan niets heel van dat indianenverhaal.
Op zijn Instagram Stories laat hij het volgende weten:
"Ik reageer normaal gesproken nooit. Nu laat ik toch even van me horen. Ik heb AVROTROS in november 2022 al laten wetten dat ik na 10 jaar uit de selectiecommissie stap. De reden was dat ik het tijd vond voor vers bloed en nieuwe inzichten. Er komen nu allerlei indianenverhalen voorbij die niet kloppen. Vanzelfsprekend wens ik Mia & Dion heel veel succes in Liverpool!"
Overigens is Jan wel nog - samen met Cornald Maas - later dit jaar te horen als commentator van het Songfestival.
De selectiecommissie bestaat nu uit presentator Cornald Maas, radio-dj's Sander Lantinga en Carolien Borgers, oud-dj en presentatrice Hila Noorzai en algemeen directeur Eric van Stade van AVROTROS.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'