TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vanmiddag leek het nog dat de keuze voor Mia Nicolai en Dion Cooper voor Jan de reden was om uit de commissie te stappen. Via Instagram laat hij weten dat het anders zit.
In de pers werd gemeld dat de zanger niet langer op zijn plek was in de commissie omdat hij als enige niks voelde voor de Songfestival-inzending van Mia en Dion. In een statement laat Jan niets heel van dat indianenverhaal.
Op zijn Instagram Stories laat hij het volgende weten:
"Ik reageer normaal gesproken nooit. Nu laat ik toch even van me horen. Ik heb AVROTROS in november 2022 al laten wetten dat ik na 10 jaar uit de selectiecommissie stap. De reden was dat ik het tijd vond voor vers bloed en nieuwe inzichten. Er komen nu allerlei indianenverhalen voorbij die niet kloppen. Vanzelfsprekend wens ik Mia & Dion heel veel succes in Liverpool!"
Overigens is Jan wel nog - samen met Cornald Maas - later dit jaar te horen als commentator van het Songfestival.
De selectiecommissie bestaat nu uit presentator Cornald Maas, radio-dj's Sander Lantinga en Carolien Borgers, oud-dj en presentatrice Hila Noorzai en algemeen directeur Eric van Stade van AVROTROS.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima