TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vanmiddag leek het nog dat de keuze voor Mia Nicolai en Dion Cooper voor Jan de reden was om uit de commissie te stappen. Via Instagram laat hij weten dat het anders zit.
In de pers werd gemeld dat de zanger niet langer op zijn plek was in de commissie omdat hij als enige niks voelde voor de Songfestival-inzending van Mia en Dion. In een statement laat Jan niets heel van dat indianenverhaal.
Op zijn Instagram Stories laat hij het volgende weten:
"Ik reageer normaal gesproken nooit. Nu laat ik toch even van me horen. Ik heb AVROTROS in november 2022 al laten wetten dat ik na 10 jaar uit de selectiecommissie stap. De reden was dat ik het tijd vond voor vers bloed en nieuwe inzichten. Er komen nu allerlei indianenverhalen voorbij die niet kloppen. Vanzelfsprekend wens ik Mia & Dion heel veel succes in Liverpool!"
Overigens is Jan wel nog - samen met Cornald Maas - later dit jaar te horen als commentator van het Songfestival.
De selectiecommissie bestaat nu uit presentator Cornald Maas, radio-dj's Sander Lantinga en Carolien Borgers, oud-dj en presentatrice Hila Noorzai en algemeen directeur Eric van Stade van AVROTROS.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen