TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het AD stelde die vraag aan Evers omdat de zaak tegen Rietbergen onlangs is geseponeerd. Begin 2022 stopte de band met de toetsenist toen de beschuldigingen rond het programma The Voice of Holland naar buiten kwamen.
"Er zit iemand al ruim twee jaar op zijn plek, Johan Hendriks, het zou heel raar zijn om nu zomaar tegen hem te zeggen: ‘Bedankt en de groeten!’ Zo ga ik niet met mensen om", zo laat Evers weten aan de ochtendkrant.
Verder wil de radiodeejay niks kwijt over de zaak. "Dat is het enige dat ik erover kan en wil zeggen, want ik heb me over die hele zaak de afgelopen jaren niet uitgelaten. Maar Jeroens opvolger doet het fantastisch en past uitstekend in de groep. Dus wij zijn voorzien."
Paulien Cornelisse hoopt op senioreneditie van Wie is de Mol?
06:55Vanaf deze datum is de nieuwe realityshow van StukTV op Videoland te zien
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, The rookie, The Lone Ranger
06:45De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Ewout: Gevaarlijke Gevangenissen
01:10Komende week in GTST: Frappante fotomomenten en de achterlijke achtervolging