TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft BNNVARA bevestigd aan het AD.
In Niet Klein te Krijgen worden kinderen met een levensbedreigende ziekte en hun families gevolgd in het Prinses Máxima Centrum in Utrecht. Het eerste seizoen onder leiding van Paul kreeg veel lof. Hij legde zijn werkzaamheden neer nadat er kritiek was ontstaan op zijn gedrag achter de schermen
Naast dat Jurre nu in het buitenland zit voor het programma 3 op Reis is hij dus ook bezig met het tweede seizoen van het programma Niet klein te krijgen. We kennen hem ook van Spuiten en Slikken en Wie is de Mol?.
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is nog niet bekend.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek