TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Manuëla Kemp is overleden. Dat heeft haar man Tjerk Lammers laten weten aan het ANP. De presentatrice is 61 jaar geworden.
Manuëla lag sinds begin december in een coma door een eenzijdig scooterongeluk in Portugal.
Bij het ongeluk kwam de oud-presentatrice terecht op haar hoofd. "De schade is zo groot dat het vaststaat dat we haar zullen moeten laten gaan", liet haar man Tjerk eerder aan De Telegraaf weten.
Haar situatie verbeterde niet en artsen kwamen tot de conclusie dat er niets meer voor haar gedaan kon worden. “Wat een mens een mens maakt, en Maan dus Maan, is door het ongeluk te zeer beschadigd: we zullen haar moeten laten gaan’’, zei haar man.
Afgelopen maandag werd Manuëla van Portugal naar Nederland overgebracht, zodat ze hier kon overlijden.
Tjerk heeft vanmorgen aan RTL Boulevard ook een statement gegeven. “Mijn lieve, lieve, ongelofelijk getalenteerde, prachtig mooie Maan is overleden. Ze is na haar val op 7 december nooit meer wakker geworden,” aldus Tjerk in zijn bericht. “Afgelopen nacht om half 2, slechts vier uur nadat ik afscheid van haar had genomen, is Maantje voorgoed ingeslapen. Mijn hart is gebroken.”
Manuëla begon haar carrière als zangeres, maar werd later vooral bekend van verschillende tv-programma’s. Zo presenteerde ze jarenlang het muziekevenement Vrienden van Amstel Live, Eigen Huis & Tuin en Wedden Dat..?
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip