TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Manuëla Kemp is overleden. Dat heeft haar man Tjerk Lammers laten weten aan het ANP. De presentatrice is 61 jaar geworden.
Manuëla lag sinds begin december in een coma door een eenzijdig scooterongeluk in Portugal.
Bij het ongeluk kwam de oud-presentatrice terecht op haar hoofd. "De schade is zo groot dat het vaststaat dat we haar zullen moeten laten gaan", liet haar man Tjerk eerder aan De Telegraaf weten.
Haar situatie verbeterde niet en artsen kwamen tot de conclusie dat er niets meer voor haar gedaan kon worden. “Wat een mens een mens maakt, en Maan dus Maan, is door het ongeluk te zeer beschadigd: we zullen haar moeten laten gaan’’, zei haar man.
Afgelopen maandag werd Manuëla van Portugal naar Nederland overgebracht, zodat ze hier kon overlijden.
Tjerk heeft vanmorgen aan RTL Boulevard ook een statement gegeven. “Mijn lieve, lieve, ongelofelijk getalenteerde, prachtig mooie Maan is overleden. Ze is na haar val op 7 december nooit meer wakker geworden,” aldus Tjerk in zijn bericht. “Afgelopen nacht om half 2, slechts vier uur nadat ik afscheid van haar had genomen, is Maantje voorgoed ingeslapen. Mijn hart is gebroken.”
Manuëla begon haar carrière als zangeres, maar werd later vooral bekend van verschillende tv-programma’s. Zo presenteerde ze jarenlang het muziekevenement Vrienden van Amstel Live, Eigen Huis & Tuin en Wedden Dat..?
Omroep MAX zendt de eerste soloconcerten van Emma Kok uit
13:36De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice