TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De naam van Mart Smeets kwam in het veelbesproken Volkskrant-artikel, waarin werd geopenbaard hoe het er destijds aan toeging op de werkvloer bij NOS Sport, voor. De 76-jarige voormalige presentator ging aan tafel bij de NPO-talkshow in op de kwestie nadat Heertje hem op de man af vroeg of Smeets misschien grensoverschrijdend is geweest toen presentatrice Aïcha Marghadi zich aan hem kwam voorstellen en hij haar vernederd zou hebben.
"Dat vond ik ook ontzettend vervelend om te lezen en ik kon me er niets van herinneren. Sterker nog: ik kan me helemaal niets van haar herinneren", zei Smeets. "En ik denk dat ik er niet eens geweest ben."
Dinsdag werd door de NOS een onderzoek naar de werkcultuur binnen de organisatie gepresenteerd. De conclusie was dat deze uit balans is, maar wat Smeets opmerkelijker vond, is dat hij helemaal niet is bevraagd voor het onderzoek. "Er is mij niet één regel gevraagd. Ik heb slechts 42 jaar bij de NOS gewerkt, niets. Geen telefoontje, niets, helemaal niets."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'