TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertelt een woordvoerder van de NTR zojuist.
Lees ook: Matthijs van Nieuwkerk erkent structureel grensoverschrijdend gedrag
Hoewel de omroep eerder nog stellig beweerde wél door te gaan met de presentator, is er naar alle berichtgevingen en reacties nu toch anders besloten. "Er komt dit jaar geen Top 2000 Quiz en Top 2000 a Gogo met Matthijs van Nieuwkerk", reageert de omroep vandaag. "Naar aanleiding van de inhoud en het effect van het Volkskrant-artikel komt zowel de NTR als Matthijs tot de conclusie dat het niet mogelijk is om de in december geplande opnamen van de Top 2000 a gogo te laten doorgaan."
Daarnaast is de NTR bang dat als ze de opnames met Matthijs laten doorgaan dit van invloed kan zijn op hun producties én medewerkers. "Ondanks dat de situatie bij de Top 2000 niet te vergelijken is met die van De Wereld Draait Door heeft het debat dat nu gevoerd wordt naar aanleiding van de publicaties ook impact op het team van de Top 2000 en de uitstraling van het programma", aldus Willemijn Francissen, mediadirecteur bij NTR.
De vraag is wat er nu gaat gebeuren. De NTR zou kunnen besluiten om iemand anders naast Leo Blokhuis plaats te laten nemen in de Top 2000-programma's óf ze compleet schrappen. Die keuze ligt nog niet vast. "Hoe we dit jaar verdergaan met deze titels is onderwerp van gesprek met de NPO."
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025