TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De zender haalde Matthijs eind vorig jaar binnen voor vier jaar, maar de presentator heeft nu aan RTL laten weten 'de vrijheid te verkiezen'.
RTL laat weten dat de samenwerking inmiddels definitief ontbonden is. "We kunnen niet anders dan zijn besluit respecteren en gezien de omstandigheden hebben we daar ook begrip voor. We wensen hem alle succes voor de toekomst." De manager van Matthijs geeft aan dat er verder niets toe te voegen valt. Of er gesprekken zijn voor andere tv-klussen is nog niet bekend.
De samenwerking werd opgeschort na de publicatie van het Rapport-Van Rijn, omdat er publiekelijk anonieme aantijgingen naar voren werden gebracht. Van Nieuwkerk ontkende deze, maar de samenwerking ging daarom on hold.
RTL-directeur Peter van der Vorst zei toen dat het tijd was voor Matthijs om een nieuwe start te maken en dat hij hoopte dat dat kon in het voorjaar. Maar ze hadden volgens hem de timing verkeerd ingeschat. "Het uitstellen van de samenwerking brengt rust."
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'