TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het nieuw seizoen is langverwacht en meerdere keren uitgesteld geweest.
De deelnemers zijn Aïcha (21), Bibi (20), Melanie (20) en Quincy (21). De vier jongeren gaan drie maanden wonen bij een gastgezin op het eiland Oahu. Van het nieuwe seizoen kunnen we onder meer niet luisterende kinderen verwachten en een hoop spanning. Ook worden er ratten gesignaleerd en komen de au pairs voor veel verrassingen en uitdagingen te staan.
Meteen in de eerste aflevering is het al afzien voor de deelnemers. Bibi wordt meteen op de proef gesteld als ze aankomt bij haar Hawaïaanse gastgezin. Voor Melanie zijn niet de vier jonge kids het probleem, maar de ouders. Quincy wordt geconfronteerd met twee pubers die ze erbij krijgt naast de twee jonge kinderen waar ze voor moet zorgen. Aïcha vliegt een dag later pas naar Hawaï en de vraag is of haar heimwee parten gaat spelen aangezien ze heel hecht is met haar vriend.
Au Pairs is vanaf 21 mei iedere dinsdag om 20.30 uur te zien op NPO 3.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'