TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertelt hij aan Veronica Superguide.
De reden is simpel: "We doen het alleen als we iets anders kunnen brengen dan we al gedaan hebben. Dat het vernieuwend blijft. Dat mensen niet denken: 'daar heb je ze weer'." Vooralsnog vindt Oos het maar moeilijk om überhaupt een lang weekend weg te zijn met zijn vriendin, maar misschien zit er wel weer een reisje in, fantaseert Silvian. "Misschien gaan we wel naar het Augurkenfestival in Amerika. Ja, dat bestaat echt."
We zagen de familie Kesbeke dit jaar niet alleen in het reguliere programma, maar ook in een oudejaarsspecial. Daarnaast deed papa Oos mee aan Het Perfecte Plaatje en werd Camiel eerste bij Expeditie Robinson. Silvian heeft veel bewondering voor zijn broer: "Hij heeft het gewoon al die tijd geheim gehouden. Bizar, toch? Dat vind ik reuze knap. En dan wint-ie ook nog zó dik van de andere finalisten, met een gigantische voorsprong. Nee, dat had ik niet zien aankomen. Als ik zo ver zou komen in het programma dan had ik het écht van de daken willen schreeuwen."
Is zo'n uitstapje dan ook niet wat voor Silvian? "Voor een datingprogramma hebben ze me al vaak genoeg gebeld, maar dat hoeft nu natuurlijk niet meer", vertelt hij aangezien hij sinds mei 2025 een vriendin heeft. "Als ze me voor Expeditie Robinson zouden vragen, dan zou ik 'ja' zeggen. Maar dan is die druk op m’n schouders wel enorm hoog. Dan moet ik wél de finale halen."
Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'