TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De afleveringen zijn voor alle leeftijden geschikt.
De prehistorie staat dus centraal met zijn 2,5 miljoen jaar. Dat betekent dat zowel de steentijd als de bronstijd en de ijzertijd voorbij komen. De afleveringen duren 25 minuten. "Van wie stammen we af? Waar komen de mensen vandaan? Wie maakte de grottekeningen en de hunebedden, hoe maakten de oermensen vuur, hoe koud was de ijstijd en waar zijn al de neanderthalers toch gebleven? Wat was de grootste sprong voorwaarts van de mens?", valt te lezen in de omschrijving van het tweeluik.
Charles Darwin (Van Muiswinkel) en de ijsmummie Ötzi (Rogier in 't Hout) en Dorine (Plien van Bennekom) beantwoorden al deze vragen in de serie. Ook is onder anderen Julius Caesar (Pierre Bokma) even te zien. Ook Ellen Pieters, Bas Hoeflaak, Remko Vrijdag, Lucretia van der Vloot, Sanguita Akkrum, Roos van Erkel, Sieger Sloot, Wimie Wilhelm, Dorien van Gent en Lucas Reijnders maken hun opwachting in de serie. Het tweeluik is bedacht, geschreven en geregisseerd door Niek Barendsen.
Het is niet voor het eerst dat een serie over historie gemaakt wordt. Eerder waren ook Welkom bij de Romeinen en Welkom in de Gouden Eeuw al op televisie.
Welkom in de prehistorie op 12 en 19 februari te zien op NPO Zapp.
RTL past Expeditie Robinson niet aan ondanks haatreacties en kritiek
11:46De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'