TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit jaar is het alweer 50 jaar geleden dat de eerste aanzet werd gegeven voor de lokale omroep in ons land. In het eenmalige NOS-programma 50 Jaar Lokale Omroep ligt de focus op de betekenis en de rol hiervan. Hoe wordt hier gewerkt en wie hebben hun carrière begonnen bij de lokale omroep? Het programma wordt gepresenteerd door Dione de Graaff, die zelf ook ooit bij een lokale omroep is begonnen.
In de tv-show spreekt Dione de Graaff in café Bellevue met onder meer presentator Sven Kockelmann en presentatrice Anniko van Santen over de rol en betekenis van de publieke omroep. Ook oud-radiopresentator Sjors Fröhlich komt aan het woord en vertelt meer over de rol van de lokale omroep bij het controleren van de macht in de gemeenten.
In 50 Jaar Lokale Omroep krijgen kijkers ook een aantal reportages te zien. Het programma wordt op woensdag 2 oktober om 20:27 uur bij NOS uitgezonden.
Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'
22:22Kopen Zonder Kijken: kijkers genieten van droomhuis Boukje en Bob (met roze wc)
16:16Video: Familie Jelies vertelt wat we kunnen verwachten in nieuw seizoen Jelies & Gnodde Grote Gezinnen Emigreren
14:58Video: Greetje Hakvoort en vriend Bert blikken terug op breuk in Urk!
14:04Kastelen, kippen en geheimen: Jelies & Gnodde zijn terug: 'Als de camera uitgaat of aanstaat dat verschil zien ze niet'