TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit jaar is het alweer 50 jaar geleden dat de eerste aanzet werd gegeven voor de lokale omroep in ons land. In het eenmalige NOS-programma 50 Jaar Lokale Omroep ligt de focus op de betekenis en de rol hiervan. Hoe wordt hier gewerkt en wie hebben hun carrière begonnen bij de lokale omroep? Het programma wordt gepresenteerd door Dione de Graaff, die zelf ook ooit bij een lokale omroep is begonnen.
In de tv-show spreekt Dione de Graaff in café Bellevue met onder meer presentator Sven Kockelmann en presentatrice Anniko van Santen over de rol en betekenis van de publieke omroep. Ook oud-radiopresentator Sjors Fröhlich komt aan het woord en vertelt meer over de rol van de lokale omroep bij het controleren van de macht in de gemeenten.
In 50 Jaar Lokale Omroep krijgen kijkers ook een aantal reportages te zien. Het programma wordt op woensdag 2 oktober om 20:27 uur bij NOS uitgezonden.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'