TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De reden voor het uitstel zijn de verschillende sportevenementen die in de week van 2 september te zien zijn. Volgens de NOS zijn er zo’n 2,5 miljoen mensen in Nederland die moeite hebben met de Nederlandse taal. “Als publieke omroep heeft de NOS de taak om nieuws toegankelijk te maken voor iedereen.”
Elke werkdag om 17.00 uur komt de NOS met NOS Journaal in Makkelijke Taal. Volgens de NOS is de uitzending bedoeld voor iedereen die graag op de hoogte blijft, maar voor wie het lastig is om het nieuws te volgen. Het nieuwe journaal is ‘rustiger’ en ‘bevat meer uitleg dan andere journaals’. Ook worden geen moeilijke woorden gebruikt.
Het NOS Journaal in Makkelijk Taal is vanaf 9 september elke werkdag om 17.00 uur te zien.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij