TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De reden voor het uitstel zijn de verschillende sportevenementen die in de week van 2 september te zien zijn. Volgens de NOS zijn er zo’n 2,5 miljoen mensen in Nederland die moeite hebben met de Nederlandse taal. “Als publieke omroep heeft de NOS de taak om nieuws toegankelijk te maken voor iedereen.”
Elke werkdag om 17.00 uur komt de NOS met NOS Journaal in Makkelijke Taal. Volgens de NOS is de uitzending bedoeld voor iedereen die graag op de hoogte blijft, maar voor wie het lastig is om het nieuws te volgen. Het nieuwe journaal is ‘rustiger’ en ‘bevat meer uitleg dan andere journaals’. Ook worden geen moeilijke woorden gebruikt.
Het NOS Journaal in Makkelijk Taal is vanaf 9 september elke werkdag om 17.00 uur te zien.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025