TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Update: Johan Derksen, René van der Gijp en Wilfried Genee zullen donderdagavond hun escuses aanbieden voor de uitspraken die Derksen dinsdag deed en de pret die daarna ontstond. Eerder weigerde Derksen nog excuses aan te bieden. Dat liet producent Talpa vandaag weten.
Derksen vertelde dinsdag dat hij als jongeman na een dronken avondje stappen een kaars in een vrouw had gestopt. De volgende dag nuanceerde de talkshowgrootheid zijn uitspraken door te zeggen dat hij de kaars slechts rechtop tussen de benen van de vrouw had gezet.
Het OM vindt dat er sprake is van 'zeer af te keuren grensoverschrijdend gedrag' en wil er nu het fijne van weten. Daarom start het een opsporingsonderzoek in. Dat betekent dat betrokkenen gehoord worden en dat Derksen tekst en uitleg zal moeten geven. Daarna wordt bepaald of het om een strafbaar feit gaat.
Wie de vrouw in kwestie is, is niet bekend, maar misschien treedt zij naar voren nu dit verhaal in de openheid is. Derksen vertelde ook dat hij destijds op pad was met de keeper van Veendam. Wellicht wordt dit heerschap ook gehoord.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij