Actueel
OM start onderzoek naar kaarsenverhaal en Johan Derksen biedt toch excuses aan
Irma Tomas
  ·  
Update: Johan Derksen, René van der Gijp en Wilfried Genee zullen donderdagavond hun escuses aanbieden voor de uitspraken die Derksen dinsdag deed en de pret die daarna ontstond. Eerder weigerde Derksen nog excuses aan te bieden. Dat liet producent Talpa vandaag weten.
Derksen vertelde dinsdag dat hij als jongeman na een dronken avondje stappen een kaars in een vrouw had gestopt. De volgende dag nuanceerde de talkshowgrootheid zijn uitspraken door te zeggen dat hij de kaars slechts rechtop tussen de benen van de vrouw had gezet.
Betrokkenen worden gehoord
Het OM vindt dat er sprake is van 'zeer af te keuren grensoverschrijdend gedrag' en wil er nu het fijne van weten. Daarom start het een opsporingsonderzoek in. Dat betekent dat betrokkenen gehoord worden en dat Derksen tekst en uitleg zal moeten geven. Daarna wordt bepaald of het om een strafbaar feit gaat.
Keeper van Veendam
Wie de vrouw in kwestie is, is niet bekend, maar misschien treedt zij naar voren nu dit verhaal in de openheid is. Derksen vertelde ook dat hij destijds op pad was met de keeper van Veendam. Wellicht wordt dit heerschap ook gehoord.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Het vijfde seizoen van de comedyserie Ghosts kijk je bij BBC First
Als je geen genoeg kunt krijgen van Ghosts dan ben je bij BBC First aan het juiste adres.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 06:47Vanavond op TV: De avond van de mensenrechten, Expeditie Robinson, Tropic Thunder
06:00Advent dag 10 | De leukste Nederlandse kerstfilms en series om direct te kijken
11:25Nieuwe reeks Het Jachtseizoen in het voorjaar van 2024 bij SBS6
11:11Kijkers spotten 'prinses Amalia' in publiek bij Beau
09:59De TV van gisteren: 1,1 miljoen kijkers voor RTL Boulevard-interview Matthijs van Nieuwkerk