TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In mei werd aangekondigd dat er een serie over André van Duin zou komen ter ere van zijn zestigjarige artiestenjubileum. In de afleveringen zouden gasten hun ervaringen en favoriete momenten delen en de beste fragmenten uit zijn loopbaan getoond worden. De serie zou uit zes afleveringen bestaan en dit jaar nog te zien zijn, maar de omroep heeft het project afgeblazen.
Omroep MAX heeft aan Kijk Op Kijkcijfers bevestigd dat de serie er niet meer gaat komen. ''Vanwege de overvolle agenda’s van betrokkenen blijkt het helaas niet haalbaar om een serie te maken naar aanleiding van het artiestenjubileum van André van Duin.''
Om toch stil te staan bij het bijzondere artiestenjubileum van André van Duin, zendt Omroep MAX op nieuwjaarsdag zijn jubileumconcert uit. Dit concert is op 1 januari om 22.00 uur op NPO 1 te zien.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)