TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In mei werd aangekondigd dat er een serie over André van Duin zou komen ter ere van zijn zestigjarige artiestenjubileum. In de afleveringen zouden gasten hun ervaringen en favoriete momenten delen en de beste fragmenten uit zijn loopbaan getoond worden. De serie zou uit zes afleveringen bestaan en dit jaar nog te zien zijn, maar de omroep heeft het project afgeblazen.
Omroep MAX heeft aan Kijk Op Kijkcijfers bevestigd dat de serie er niet meer gaat komen. ''Vanwege de overvolle agenda’s van betrokkenen blijkt het helaas niet haalbaar om een serie te maken naar aanleiding van het artiestenjubileum van André van Duin.''
Om toch stil te staan bij het bijzondere artiestenjubileum van André van Duin, zendt Omroep MAX op nieuwjaarsdag zijn jubileumconcert uit. Dit concert is op 1 januari om 22.00 uur op NPO 1 te zien.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'