TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Anniko van Santen doet niet alleen de presentatie van Opsporing Verzocht, dat voortaan op maandag te zien is. Als eindredacteur overlegt ze ook met de politie welke zaken ze behandelen in de uitzending, schrijft ze presentatieteksten en interviewt ze nabestaanden.
Juist die gesprekken noemt Anniko het 'meest zinvolle' van haar werk. "Nabestaanden kunnen zo ook een monumentje achterlaten voor hun geliefde die er niet meer is", vertelt ze in het blad OuderenWijzer.
"Maar na zo’n intens gesprek zit ik wel standaard huilend in de auto. Ik voel hoe zwaar het lot is dat mensen treft." Dat nabestaanden zich zo durven open te stellen, komt onder meer door haar bekende gezicht. Omdat ze haar kennen van tv, merkt Anniko dat mensen zich erg bij haar op hun gemak voelen.
Opsporing Verzocht is vanaf 26 januari 2026 iedere maandag om 21:15 uur te zien op NPO 2.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima