TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In 2015 mocht cabaretier Paul van Vliet maar liefst 80 jaar uitblazen. Normaal krijgen mensen dan een fysiek cadeautje of worden ze getrakteerd op een uitje ergens naartoe, maar de stiefdochter van Paul van Vliet - Laurien Hugas - besloot anders. Zij zag dit jubileumjaar juist als het ideale moment om hem te volgen voor een openhartig filmisch portret.
De documentaire Paul van Vliet 80 Jaar: Er Is Nog Zoveel Niet Gezegd is daarvan het resultaat. Het geheel vertelt het verhaal van een creatieve, vitale en energieke man van 80 jaar die haast heeft. En dat is wel gebleken. Tot zijn dood was Paul van Vliet nog druk aan het werk: zowel voor zijn ambassadeurschap voor UNICEF als voor zijn werk in het theater. In 2020 trad hij voor het laatst op met zijn voorstelling, Paul van Vliet en Noordpool Orkest.
Op 26 april 2023 kwam naar buiten dat de cabaretier op 87-jarige leeftijd en na een kort ziekbed is overleden. Het statement van zijn familie lees je hier.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'