TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In 2015 mocht cabaretier Paul van Vliet maar liefst 80 jaar uitblazen. Normaal krijgen mensen dan een fysiek cadeautje of worden ze getrakteerd op een uitje ergens naartoe, maar de stiefdochter van Paul van Vliet - Laurien Hugas - besloot anders. Zij zag dit jubileumjaar juist als het ideale moment om hem te volgen voor een openhartig filmisch portret.
De documentaire Paul van Vliet 80 Jaar: Er Is Nog Zoveel Niet Gezegd is daarvan het resultaat. Het geheel vertelt het verhaal van een creatieve, vitale en energieke man van 80 jaar die haast heeft. En dat is wel gebleken. Tot zijn dood was Paul van Vliet nog druk aan het werk: zowel voor zijn ambassadeurschap voor UNICEF als voor zijn werk in het theater. In 2020 trad hij voor het laatst op met zijn voorstelling, Paul van Vliet en Noordpool Orkest.
Op 26 april 2023 kwam naar buiten dat de cabaretier op 87-jarige leeftijd en na een kort ziekbed is overleden. Het statement van zijn familie lees je hier.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij