TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Paulien vertelt op Instagram dat ze word behandeld 'door heel erg goede artsen en verpleegkundigen. Het is allemaal zwaar, maar mijn gezin en ik krijgen veel hulp van onze lieve vrienden en familie.' Ze vertelt verder niet om welke kanker het gaat of hoe ernstig het is maar ze gaat de komende tijd met haar gezin de rust opzoeken.
De cabaretier heeft nog wel een verzoekje aan alle mensen die een kaartje hadden gekocht voor Komma: "Ik hoop dat jullie, in plaats van naar mijn voorstelling, naar een voorstelling gaan van een cabaretier die jullie nog niet kennen. Want dankzij de mensen die naar mij kwamen kijken toen ik net begon, kon ik mijn vak leren. Dus laat je verrassen door een onbekende naam!"
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën