TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Televisieproducent Harry de Winter, die jarenlang het programma Wintertijd presenteerde, is dinsdagavond op 73-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie weten aan het ANP.
De Winter leed aan asbestkanker en hoorde in 2020 dat hij ongeneeslijk ziek is. Pas later deelde hij dat nieuws met de buitenwereld. Hij wordt in besloten kring begraven.
De programmamaker had al vanaf 1993 een relatie met actrice Yvonne van den Hurk. Tevens had hij twee kinderen uit zijn eerste huwelijk.
Harry de Winter brak door met het programma Wintertijd. Toen hij vorig jaar bekendmaakte dat hij ziek was, werd hem gevraagd of hij nog één keer een seizoen van Wintertijd wilde maken. in dat programma interviewde hij bekende gasten over hun leven en de rol van muziek daarin. Hij ontving door de jaren heen zowel Nederlandse als internationale gasten.
In de allerlaatste aflevering van het programma werden de rollen omgedraaid en werd de Winter zelf geïnterviewd door Jeroen Pauw. Daarin vertelde hij onder andere over zijn ziekte. Een muzikale biografie van zijn éígen leven, noemde hij dat interview destijds.
Niet alleen was hij actief als presentator, maar ook als producent. Zo richtte hij de productiemaatschappij IDTV op, die succesvolle programma's als Lingo en Wie is de Mol? maakte.
Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is
13:48Omroep MAX zendt de eerste soloconcerten van Emma Kok uit
13:36De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie