TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In verband met Bevrijdingsdag wordt er een weekje overgeslagen.
Hoe gaat het verder met Marion? En gaat Eva toch contact zoeken met haar broer Maurice? We zullen nog een week extra geduld moeten hebben om antwoorden te krijgen op deze vragen. Volgende week is het programma wel weer van de partij en op 19 mei is de seizoensfinale.
In plaats van Flikken is er vanavond een terugblik op de viering van Bevrijdingsdag in het land en daarna begint op de Amstel voor Koninklijk Theater Carré het 5 mei-concert in aanwezigheid van koning Willem-Alexander en koningin Máxima.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond