TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vanaf medio april is het over en uit met de zaterdagavond talkshows op RTL 4. De zender heeft iets anders in petto voor de kijkers.
Dat meldt het Instagram-kanaal Kijkopkijkcijfers.
RTL laat ook aan hen weten waarom deze beslissing is genomen. "We horen om ons heen en zien dat kijkers op zaterdag behoefte hebben aan een andere vorm van entertainment dan een talkshow. Vanaf half april stoppen we daarom voor nu met de latenighttalkshow op de zaterdagavond en houden we onze weekendshow alleen op de zondag."
Tot en met zaterdag 8 april is Humberto Tan nog op de zaterdagavond te zien met zijn talkshow. Daarna keert Renze Klamer terug met Renze op Zondag.
Op zaterdag 15 april is de eerste aflevering van het nieuwe seizoen Special Forces VIPS van Videoland te zien bij RTL 4. De zaterdag daarna - op 22 april - begint het nieuwe seizoen van Better Than Ever op de zender.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij