TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een woordvoerder van RTL meldt dat de samenwerking dinsdag al werd gestopt. Officieel is niet bekend of de zender die beslissing nam vanwege de tweede aangifte maar dat ligt wel voor de hand.
Beide aangiftes tegen de coach van The Voice of Holland zijn gedaan door oud-deelnemers van de talentenjacht en gaan over seksueel grensoverschrijdend gedrag. Ali B ontkende tot nu toe alles. Als het goed is komt zijn raadsman later vandaag met een nieuwe verklaring.
Donderdagmiddag om 16:00 staat de uitzending van het programma BOOS op YouTube waarin we hopelijk meer te weten komen over alle misstanden bij The Voice.
Het opschorten van de samenwerking betekent ook dat Ali B niet te zien zal zijn in het nieuwe seizoen van Holland's Got Talent waarvan de opnamen gepland staan voor maart. RTL moet op zoek naar een nieuwe coach. En ditmaal eentje met een smetteloze staat van dienst.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)